PODCAST: Představení novinky pouze pro muže BOROTALCO MEN

Značka Borotalco dokonale naplánovala představení své žhavé novinky a v ten pravý čas před letní sezónou uvedla svoji novinku v segmentu deodorantů. Po letech skvělých unisexových deodorantů značky Borotalco se konečně dočkali i muži své řady Borotalco Men. Představení se odehrálo v zajímavých prostorách Senza Fine Food Bistra v Praze a doprovázel je dokonalý food zážitek z rukou šéfkuchaře Zdeňka Křížka a jeho celého týmu.

Na uvedení této nové řady nechyběla ani naše redakce a akci jsme si náležitě užili a vyzkoušeli všechny novinky, co přináší nová pánská řada deodorantů Borotalco Men.

U této příležitosti jsme si k mikrofonu pozvali zástupkyni značky Šárku Grecu, produkt manažerku BOROTALCO, která nám novou řadu Borotalco Men představila.

PODCAST: Představení novinky pouze pro muže BOROTALCO MEN

Představení novinky BOROTALCO MEN se Šárkou Grecu, produkt manažerkou značky.

Tradiční italská značka deodorantů přichází do Česka s osmi novinkami v rámci řady Borotalco Men pro každodenní péči. Výrobky pánské řady Borotalco nadchnou nejen svými unikátními vůněmi, ale i pokrokovou technologií, která zaručuje účinek až na 72 hodin.

Inovativní složení

Prioritou pro prvotřídní výrobky Borotalco je zabránit nepříjemnému pocitu, který doprovází nežádoucí pocení. Proto dlouhodobě neustále vyvíjí ty nejúčinnější receptury, které spolehlivě bojují jak proti samotnému pocení, tak i nepříjemnému zápachu. I v případě pánské řady se jedná o směs přírodních, absorpčních, minerálních pudrů, díky kterým všechny starosti s nepříjemným pocením zmizí jednou provždy a umožní každému muži cítit se opravdu sebevědomě,
a to v jakékoli situaci.

Výjimečné vůně

Tato řada ale nabízí mnohem víc – své unikátní vůně. Konkrétně se můžeme těšit na smyslnou jantarovou vůni s vanilkovým základem, která je doplněna o aromatické citrusové tóny. Dále se jedná o vůni na bázi pižma, která je díky svým jemným dřevitým tónům přirozenou sázkou na jistotu. Nemůžeme zapomenout ani na jedinečnou a nadčasovou vůni Borotalco, která svým pudrovým základem v kombinaci s tóny bílých květů a citrusů uspokojí každého náročného muže.

Rozmanitá nabídka

Nespornou výhodou je také více variant provedení nově představených deodorantů dle preferovaného způsobu nanášení na pokožku. Borotalco Men nabízí všechny tři nejoblíbenější druhy na trhu: sprej, tuhý i roll-on – vybere si zkrátka každý. Proto zapomeňte na nepříjemné pocení a obejměte s námi život! Stejně jako Vaši blízcí odteď budou o něco raději objímat vás.


Více informací o novince naleznete na www.borotalco.cz.

Zdroj foto: BOROTALCO, MENHOUSEMAN.cz

Zdroj audia: Mediání skupina HMG (PODCASTHOUSE.cz)

You may also like...